| Larisa1945 a întrebat:

TPU de ce strica incarcatoarele la iphone asa de repede? Pe mine cel original m-a tinut doar 4 luni. cat unul fake

Răspuns Câştigător
| Anonima6789777 a răspuns:

Si eu am patit foarte des acelasi lucru pana cand am mers cu telefonul meu la service. era vina telefonului mufa de incarcare era stramba deoarece am fortat.
Sau daca nu este vina telefonului iti dau cateva sfaturi : Atunci cand iti incarci telefonul lasa-l nemiscat intr-o pozitie dreapta gen nu sta cu telefonul la incarcat pe pat. Pastreaza incarcatorul in cutie Sper sa te ajute

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Eu am 4 si nu s-a stricat niciunul.
Celmai vechi are 4 ani.