| anonim_4396 a întrebat:

TPU, sunt disperattttttttttttttttttttt!
AM o problema cu PC!
Deci, ma folosesc de browserul "GOOLE CHROME", si ieri l-am dezinstalat si l-am instalat din nou, si deci nu pot intra pe unele siteuri ori imi apare:
"Conexiunea nu este privată

Atacatorii pot încerca să vă fure informațiile de pe 999.md (de exemplu, parolele, mesajele sau informațiile despre cardurile de credit). NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID"
sau
"Acest site nu poate fi accesat

Adresa DNS pentru serverul... nu a putut fi găsită."
Ce sa fac? plizzzzzzzzzzzzzzzzzz help help!
FUNDA raspunsului care o sa imi rezolve problema PROMIT!
URGENTTTTTTTTTTTTTT!
P.s: am si browserul "OPERA" si pe el merge toate siteurile dar pe CHROME nu!
De ce?

3 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Păi folosește Opera... eu unul tot Opera folosesc, consumă mai puține resurse, e ceva mai rapid, dar eu personal îl folosesc pentru că are funcția de economisire a bateriei care face minuni la un laptop, plus că e mult mai comod și te acomodezi repede cu el! ^.^

| escapegoatxd a răspuns:

Zici ca ai un site pervers cu minore de esti asa grabit happy.
Apasa pe alea 3 liniute din fila chrome next du-te la setari -> show advanced settings si dupa debifeaza " Protect you and your device from dangerous sites".

| AlinWoW a răspuns:

Am patit si eu asa odata. la mine problema a fost de la ora si data. se pare ca nu erau actualizate. iar din aceasta cauza google nu pleca pe pagini.Verifica data si ora daca sunt pe formatul corect. Sau poti sa faci asta ce a zis el si sa ai un oarecare risc sa fii virusat happy. Funda?