| bardanalexandrucatalin a întrebat:

TPU voua cam in cat timp v-au venit produsele din garantia eMAG. am citit pe un site ca poate dura si doua luni. daca dureaza nai mult de 15 zile lucratoare voi face plangere la protectia consumatorului

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca ai nevoie de o piesa de adus din alta tara astepti. eu am un laptop Lenovo si mi s-a bulit tastatura si m-au sunat sa imi spuna ca tastatura trebuie adusa din alta tara si stau curierii la granite mult si altele. cam 15 zile dureaza in general. poate doar daca e ceva cu ff putine vanzari sa nu aiba producatorul pe stoc piesa sa dureze mai mukt

| K0sti a răspuns:

Ia vezi ce scrie in certificatul ala de garantie, ca de aia il ai!

| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Depinde de produs. Daca nu au piesa respectiva la service, trebuie sa astepte dupa ea, de aceea dureaza uneori atat de mult!

Bft!

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Depinde eu mi-am dat odata tableta la reparat si a durat aproape o luna iar acuma cateva luni iar am trimis un telefon si a durat vreo 3 saptamani acuma depinde de defectia produsului.