| LittleLuciane a întrebat:

Trebuie sa imi schimb windows-ul dar nu stiu parola de la internet pentru ca am pierdut-o stiu doar numele de utilizator..am internetul de la rds stiti cum as putea sa o aflu?

Răspuns Câştigător
| Lance a răspuns:

Daca nu mai ai contractul - pe care sunt trecute utilizatorul si parola - trebuie sa suni la servicii clienti si sa le explici situatia.

Ei iti vor cere niste date personale pe care le-ai dat pre vremea cand ai facut contractul - daca stii numele de utilizator, cu atat mai bine - se asigura ca intr-adevar tu esti beneficiarul. Dupa toate astea o sa te sune un operator cu noile date.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai WIRELESS?
Descarca programul asta de aici->Wireless key view Programul nu se instaleaza ->dai doar dublu click pe iconita WirelessKeyView.exe si apoi in tabelul acela sub Key(Ascii)se afla parola ta (de fapt acolo sunt toate parolele batute pe calculator) Programul il descarci de aici: http://www.softpedia.com/......View.shtml Succes!

Răspuns utilizator avertizat