| reyandy45 a întrebat:

Trebuie sa-mi cumpar un laptop...dar din pacate nu prea sunt documentat cu privire la ele...deci nu prea stiu nimic despre ce e bun si ce nu! In primul rand as vrea sa stiu o firma destul de buna, pretul sa fie intre 1500-2000 lei, placa video de calitate(care dintre nVIDIA, amd sau Intel?), diagonala peste 15, 4G ram cel putin, ce e mai bun amd sau Intel? si cam atat. Cateva modele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand acest Dell http://bit.ly/1G4rzR9 Are procesor i3 Intel, placa video 2Gb, memorie 4 Gb. Dell-urile sunt cele mai bune laptop-uri.

| BalaurulRoman a răspuns:

La pretul ala gaseti la mana a doua si cu 8 gb ram. Intel are performante mai ridicate dar la amd raportul pret performanta este foarte bun sunt mai ieftine si isi fac treaba