| Anda1904 a întrebat:

Trebuie sa platesc ceva pentru a ma abona la ceva cantareti pe youtube (la canalele lor de pe youtube )?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu se plateste nimic laughing
Lor chiar le faci un bine cand te abonezi(le cresc veniturile lor).
Daca te uiti la multe videoclipuri, multi chiar se roaga sa le dai like si abonamre big grin

| DeyCj a răspuns:

Nu,ba din contră, le faci un serviciu.Mulți abonați=polularitate=reclamă gratis=șanse de obținere de venituri sporite=cântăreți(sau ce or mai fii) happy.Succes

| CosminC86 a răspuns:

Nu.

| Derp02 a răspuns:

Nu, locic ca nu.

| Aℓℓe a răspuns:

Nuu. laughing

| Vyo19 a răspuns:

Nu... Atunci cand te abonezi iti vin noutatile adica ce vidoclipuri posteaza persoana respactiva.winking laughing