| alecsica2000 a întrebat:

Trebuie sa schimba placa video si ma gandeam la asta http://www.emag.ro/......DN94XBBBM/ dar nu stiu daca merge pe placa mea de baza Dell 0GM819 sau cel putin de ce ar trebui sa tin cont cand trebuie sa schimba GPU-ul

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pentru placa aia de baza, iti recomand maxim un r7 260x OC. Nu-ti face nici sperante prea mari nici asa, pentru ca iti trebuie neaparat un cpu quad core si 4gb de ram. Ai o placa de baza foarte veche pentru gtx 760, sa nu mai zic de sursa ca are nevoie de alimentare pe 8 pini.

1 răspuns: