| anyhylator a întrebat:

Twitter
Cine imi explica si mie pentru ce este acest site?, am vazut acolo ceva de tweets, following etc, la ce serveste fiecare? Eu de exemplu as vrea sa comunic cu anumiti,, idoli" cum fac? De unde stiu ca este contul lor original. Astept detalii...

3 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Le trimiti mesaj acelora la care le-ai dat following.
Iti dai seama daca e contul lor original dupa "followeri"(in majoritatea cazurilor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Permite scrierea și transmiterea de mesaje atata tot.in functie de informatiile pe care ti le pun ei la dispoziti iti dai seama daca sunt conturile lor oficiale.

| Melymonade a răspuns:

Nici eu nu prea înțeleg cum merge... Dar acolo sunt multe vedete care postează fotografii și povestesc ce au mai făcutwinking