| Sapphire a întrebat:

Un antivirus bun dar care sa nu imi faca calculatorul si internetul sa mearga greu?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Nod32, consuma cele mai putine resurse si este unul din cele mai bune, daca nu cel mai bun.

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Avast! si Nod32 sunt cele mai bune cand vine vorba de resurse. De AVG, Kaspersky sau BitDefender sa te feresti ca mananca mult si iti ingreuneaza calculatorul daca nu ai unul bun.

| pwp a răspuns:

Nod32 e cel mai bun!

bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Avast! Și nu îmi merge greu nici pc nici netulhappy Încerarcă`l dacă vrei că e free!batting eyelashes

| Kiiiissss a răspuns:

Eset nod32... e super bun`! incearcal!

Funda?big grin