| vlad1001 a întrebat:

Un program de descarcat videoclipuri de pe orice site? Funda pentru cel mai bun program.

3 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Http://bit.ly/1avZZ9V
De pe unele site-uri nu vei putea descarca, probabil au o protectie si de asta.

| MlutzaGabitza a răspuns:

Descarca browserul Torch si poti descarca orice video doar printr-un clic ..si share poti da. poti descarca videoul dind clic pe media ..sus in dreapta gasestihappyfundahappy

| Faxan a răspuns:

Salut am treihappy.(Easy Video Downloader 2.1, Metacafe, Veoh Web Player 1.1.1.1030 beta)