| Dragos7899 a întrebat:

Un router de 5ghz suporta 1000mbps, pentru ca nu îmi arata cât este maximul pe care îl suporta de Mbps, mai exact routerul este de la telekom si se numește sagemcom

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cam 200 Mbps duce maxim pe banda de 5GHZ, vad ca asa zic baietii pe aici.

https://forum.softpedia.com/topic/1092810-sagemcom-5655-ac-rf/page__st__36

Bula
| Bula a răspuns:

Pe router gasesti o eticheta cu numele producatorului si modeul routerului.
Cauta pe Google acel fabricant si model si ii gasesti repede specificatiile tehnice.

(Sagemcom probabil este producatorul)