| andreea8imvu a întrebat:

Unde gasesc situ-ri cu jocuri 3d de fete cum ar fi imvu, frenzoo sau second life?

4 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

There.

| Jublie a răspuns:

Pai eu joc:
1Kingdom Days Sim Date. Sunt 5 baieti, si trebuie sa discuti cu unul din ei sau chiar cu toti daca vrei, si sa obtii o intalnire cu ei. Nu mai tin bine minte, il jucam de mult.
2Spark City World - Iti creezi propria ta fata, ii alegi hainele, infatisarea, etc, si o integrezi in societate.
Si altele de care sigur ai auzit cum ar fi SecondLife, Miss Bimbo parca, Lady popular (in romana)...sau cauta pe google "games 3D".

| nyCqy a răspuns:

Buna!

-stardoll

-lady popular

-imvu

-meez

-frenzoo

-doll and the city

-looklet

-miss bimbo

-my bambino

-gaia online

-habbo hotel

-active worlds

-second life

-there

-world of kaneva

-second life

Pa'pa!