| vladdd_1526 a întrebat:

Unde pot gasi programul talking tom cat pentru symbian-nokia c6-01... funda

Răspuns Câştigător
| piki a răspuns:

Eu nu am Nokia c6-01, eu am xperia si am gasit programul la Marketplace. Daca il ai si tu, bate talking tom cat la search si il gasesti garantat.

2 răspunsuri:
| HinoKahoko a răspuns:

Imi pare rau sa spun dar talking tom cat e un sotware animat care la standardele noastre nu a fost creeat pentru symbian. ci doar pentru android.

| piki a răspuns:

Da, am uitat sa spun ca xperia are android, nu stiu daca merge pentru symbian. funda?