| waXonwaXoff a întrebat:

Unde pot sa setez ca windows-ul sa nu imi mai faca update-uri?
am windows7 si de fiecare data cand dau shut down imi apare "installing updates 1 of 6"

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Start->control panel->sistem si securitate->windows update->click pe ->Modificare setari (in stanga)->aici alege ->Nu se cauta niciodata actualizari (nerecomandat)->click pe OK in josul paginii.
Vezi foto: http://i.imgur.com/EPcnV.png
Bafta!

| هوراس a răspuns:

Nu trebuie sa le dai tu nimic oh go on update-urile sunt pentru a imbunatati sistemulwinking

| catafan a răspuns:

Intri in start - control panel - windows update- * in stanga ai cateva optiuni dai click pe change settings, unde ai Important Updates dai click pe aia si selectezi ultima optiune si dai ok si e gata

| Goggler77 a răspuns:

Salut am eu raspunsul

Intri in Panoul de Control -> Sistema si Securitate -> Windows Update -> Cand esti acolo in partea stanga iti apar mai multe chestii dai click pe a 3-ia optiune (schimba configuratia [asa ceva] -> apoi iti apare o sageata in jos dupa care dai sa nu caute actualizatii.

Cred ca te va ajuta paa si mult noroc