| 100%Diana a întrebat:

Unde se gaseste liceenta de anti-virus? Vreau una pentru Kaspersky Anti-Virus.

Răspuns Câştigător
| ItzRivenGod a răspuns:

Hai ma serios Kasperky :)). Antivirusul asta e pe locul 19 in lume. Iintra pe site-ul meu www.wix.com/RADU12RADU/radu12radu si dowloadeaza avast si e acolo si o licenta care expira in 2038. Fundita plz.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare cu "Kaspersky antivirus" si o sa gasesti mai multe site-uri, inclusiv cel al producatorului. Succes!

| MoreTime a răspuns:

Daca mi-ai spune pentru. ce versiune a antivirusul vrei, ti-as da eu un serial...