| anonim_4396 a întrebat:

Uneori cand vreau sa ma uit la un videoclip pe telefon imi arata pe ecran "A aparut o eroare necunoscuta. Videoclipul nu poate fi redat". Asta se intampla doar cand vreau sa vad video-uri din telefon, nu pe youtube. Care e problema?

9 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Formatul video sau propriul player. Ori necesita un update.

| DemBow a răspuns (pentru blAster85):

Si ce-ar trebui sa fac?

| blAster85 a răspuns (pentru DemBow):

Un update, si daca nu se rezolva, incearca schimba playerul.vezi vreun tuttorial pe youtube.

| anonim_4396 explică (pentru blAster85):

Si update cum ii fac? Softul e la zi cu actualizarile. E posibil sa imi arate eroarea asta din cauza ca e cardul sd defect? La videoclipurile salvate in memoria telefonului nu-mi face probleme. Doar la videoclipurile de pe card imi arata eroarea asta.

| blAster85 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil incearca baga cardul in pc si fa-i o scanare sau formatare, ce folosesti pe telefon android sau windows? incearca sa pui alt videoplayer

| anonim_4396 explică (pentru blAster85):

Android. Acum cateva zile mi-a aparut mesaj pe telefon "Card SD deteriorat" si nu-mi mai citea cardul. Am repornit telefonul pana cand n-a mai aparut acel mesaj si mergea cardul. Dar am problema asta la videoclipuri. Playerul telefonului nu are nimic.

| blAster85 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci schimba cardul, sau probabil a suferit lovituri si nu il citeste mereu?

| anonim_4396 explică (pentru blAster85):

N-a fost lovit niciodata. E nou, luna asta l-am cumparat. Acum il citeste. Singura problema e eroarea de la videoclipuri..si cred ca din vina cardului imi da acea eroare.

| blAster85 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci incearca alt card.