| ElectronicPieces a întrebat:

Urgent! Am dat restart la PC si a început sa își bage niste updaturi. A stat ore bune pana când mi-a apărut eroarea " failure configuring windows updates. reverting changes"
Am încercat sa il opresc, totprostia asta apare.
Am windows 8 si Pc-ul e Asus.
Are o ora de când e așa.
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duci sageata in coltul din dreapta sus, apoi la search scrii „control panel".Iti va aparea control panel in stanga si dai click pe el. Ajuns in control panel, cauti windows update. Dai click pe windows update si apoi i stanga la change setting bifezi ultima de jos „never update(nerecomandat)."

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai mai baiatule, intotdeauna updateurile se opresc, nu face update daca ai un sistem de operare furat. Este total inutile, si mai mult ingreuneaza windows-ul. Vezi cum intri in windows la control panel si dezactiveaza automatic updates, asta daca nu au apucat sa se instaleze mai toate.

Bft!

| ElectronicPieces explică:

Nu aveam cum din moment ce eram blocat acolo.
Am reusit doar asteptand. O sa fac aia cu never update. Mersi!