| scibik a întrebat:

URGENT! Am o problema cu pc-ul nu merge sa descarc nimic si cand ajunge la 99% imi apare 'Falied - Virus scan failed' si am incarcat si pe internet explorer si Mozila dau Funda primului raspuns bun la care va merge sa descarc!

Răspuns Câştigător
| Lex169 a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusul si nu vei mai avea probleme. Daca vrei un antivirus bun incearca AVG Free Antivirus 2014.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Nu stiu ce antivirus ai dar daca e unul tip avast free dezinstaleaza. incearca sa stergi istorial din chrome si apoi descarca adwcleaner si ccleaner. sunt doua utilitati diferite. le rulezi pe rand. apoi descarca malwarebytes free si dai o scanare. acum incearca sa descarci ceva si vezi daca mai esti restrictionat. instaleaza iarasi antivirusul si daca incepe iarasi problema schimba antivirusul. Bafta