| Dropz a întrebat:

URGENT! Am un iPhone 4S, iar acum două zile am vrut să fac update de la iOS 8.4 la iOS 9.1(cel actual), însă când aproape să se termine procesul am primit o eroare, si anume "Unknown Error (48)". Bineînțeles că am cautat această eroare pe google, dar nici o soluție nu m-a ajutat, mai mult de atât am urmat și câțiva pași de la Apple ba chiar am și reinstalat windows-ul și nimic, aceiași eroare. În acest moment iPhone-ul este în modul Recovery și bineînțeles că nu mai pornește deoarece nu se termina instalarea și primesc eroare respectivă. Întrebarea este, aveți o soluție în acest caz? Chiar nu știu ce să-i mai fac, de două zile tot mă chinui

1 răspuns:
| Victor010 a răspuns:

Este o problema cu compatibilitatea iPhone-ului 4S cu iOS 9.1. Iti sugerez sa te duci la magazinul de la care ai cumparat telefonul si sa le spui lor problema, dar daca nu vrei sa cheltui bani iti sugerez sa incerci sa dai un "Factory Reset"(tutorial gasesti pe net) si problema ar trebui sa se rezolve. O seara frumoasa in continuare si bafta cu telefonul!