| thelovelyangel a întrebat:

URGENT! Am un router wireless de la Romtelecom si vreau sa introduc in el o mufa uts (cea de la net), dar e putin mai mare si nu intra. Ce pot face?
Am laptop, dar vreau sa am si pe PC in acelasi tim net, dar cu fir.

6 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi suport. Toate cele bune!

| K0sti a răspuns:

UTP

| thelovelyangel explică (pentru K0sti):

Mersi pentru corectare!

| K0sti a răspuns (pentru thelovelyangel):

happy Asa, deci...ce ai facut?

| Sebi200000 a răspuns:

Ai putea putea sa iei doua cabluri cu mufa care iti trebuie si o mufa o bagi la router in LAN1 si la PC, iar cealaltaq mufa o bagi router in LAN2 si la laptop. Funda?

| Mark72 a răspuns:

Salut! Ce fell de model este acest router? Mufa uts este de la router?