| Iubireameamika a întrebat:

Urgent! Buna, am nevoie de un program pentru a inregistra video- audio ceea ce lucrez pe pc. Multumesc

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

OBS - gratuit și foarte bun

Mirrilis Action - contracost și și mai bun + o interfață foarte simpla.
Daca vrei, am din întâmplare o licență originala pentru action, am cumpărat din greșeală 3 și aveam nevoie doar de 2.

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Dacă dorești in schimb doar sa arăți cuiva in timp real ecranul PC ului tău, gen prezentare, sau videoconferință cu screensharing, (acum ca se țin cursurile online) ai nevoie de Microsoft Teams, sau eventual Skype.

| JicaContra a răspuns:

Bandicam

| Alverto a răspuns:

OBS sau Bandicam, acum depinde de ce calculator ai, nu o sa atragi prea multa lume daca lucrezi cu Bandicam laughing

| Jackpot2 a răspuns:

Bandicam. Com