| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Daca fac actualizarea telefonului (soft) pierd datele din el? (nu am copie de rezerva pentru ca nu merge sa fac una).
In memoria telefonului nu am aproape nimic decat wattsap, podcasturi, calendar, messenger, muzica, onedrive -ocupa putin( memorie de 4 ). Sistemul ocupa 3, 16GB si nu am loc de updateul softului ce sa fac? am nevoie de 1, 08GB
Nokia lumia 530

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu pot face actualizarea ca sistemul ocupa 3, 06 si am nevoie de mai mult de 1GB si daca nu fac actualizarea nu mai merg niste chestii sad

| Sufletzelll a răspuns:

Baga un card sd in telefon, apoi incearca din nou, la update nu pierzi nimic din telefon, doar la resoftare

| JohnyMoga a răspuns:

In principiu la o actualizare nu se pierd date daca acesteas stocate in memorie pentru ca e actualizare nu resetare sa pierzi date.