| 4Tuning a întrebat:

Urgent! De ieri am o problema cu laptopul. Ma jucam si viyrbean cu un prieten pe skype si se blocheaza laptopul ctrl+alt+delete nu merge butonul windows la fel nu merge si apoi decid sa il opresc si sa il repornesc apoi imi apare ca merge netul ddar cand intru intr-un browser nu se incarca niici o pagina, dar pe skype, mess, etc. Merge... Am incercat curatare defragmentare nimic...

2 răspunsuri:
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Este din cauza ca:
Skype foloseste un nimel mediu de RAM dar cand te si joci si mai si vorbesti RAM-ul tau se da peste cap.
**LAPTOPUL nu este facut pentru jocuri atata timp cat nu este un laptop de jocuri. Din cauza asta ti se blocheaza.

| Alexandru123Moraru a răspuns:

Du-te cu leptopul la reparatii (ar fi bine sa ai garantia) Sau intreaba un specialist, o sa te ajute mult! Bafta!