| Bdx_Ștefan_1999 a întrebat:

Urgent! De o saptamana stau fara telefonsad Am un Nokia Asha 200 si fratele meu a incercat de mai multe ori sa puna codul de siguranta. Cand l-am pus eu pe cel bun, nu a mai mers. Am incercat sa il deschid dupa o zi si nu a mers. L-am lasat mai multe zile, dar in zadar! Tot nu merge. As vrea sa stiu daca se poate face ceva in afara sa merg la service.

Răspuns Câştigător
| RickGrimes a răspuns:

Da. e ciudat, asa sunt unele telefoane, gresesti codul si nu mai merg laughing. Daca este in garantie du-l la service, n-ai ce pierde, sau incearca sa-l resetezi, daca are android, mi se pare ca unele telefoane au tastele lor care trebuie apasat pentru a reseta telefonul, gen tii apasat pe butonul de blocare si apoi tii apasat pe cel de Volume UP. la vechiul meu telefon asa era. Bafta!

1 răspuns:
| myhaelamar86 a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la service, trimite pe altcineva.