| Fiona35 a întrebat:

URGENT. E vreo diferenta daca imi xerox-ez de pe un CD sau un stik?
Mentionez ca e facuta in powerpoint incluzand si imagini. E ok cu CD-ul?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Listare. Acesta este termenul tehnic cunoscut. Listarea se poate face de pe orice suport care poate fi conectat la un calculator/laptop (cd, dvd, stick, hard extern) sau direct la imprimantele care au suport usb, la care sa conectezi stick-ul. Dar, in majoritatea cazurilor, imprimarea pe hartie se face prin intermediul unui calculator sau laptop, care pot citi mediile de stocare enumerate mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele variante sunt ok.

| MgdDroopy a răspuns:

O sa iți imprimi documentul, nu îl xeroxezi.
Daca cei de al magazin au imprimanta si calculator si powerpoint, atunci nu e problema.

Dar la xerox nu merge. Acolo trebuie sa ai suport de hartie dupa care sa faci copia.