| anonim_4396 a întrebat:

Urgent va rog am un laptop dell inspiron 1525 si nu pot sa activez bluetooth-ul. stie cineva? pls funda

2 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Daca ai instalat driverul bluetooth instalat,acesta ar trebui sa intre automat in functiune daca un device din apropiere (un tel.,de exemplu)are bluetooth-ul activat.Ti-ar apare o fereastra care te anunta de prezenta lui si, daca nu ma insel, se deschide un program.Dell Inspiron are bluetooth.

| virus5381 a răspuns:

Multe laptopuri sunt prevazut cu buton bluetooth dar in realitate nu au. probabil ca nu ai nici tu dar incearca sa instalezi bluetooth-ul de pe CD oficicial sau un scan cu driver detective acolo o sa c=vezi de ai sau nu bluetooth. Bafta!