| anonim_4396 a întrebat:

Urgenta! In minecraft am murit si au cazut majoritatea chestiilor din inventar in lava! Aveam si diamante! Cum as putea sa recuperez? Un cod cevA?

22 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Asta e Minecraft, ca sa fie jocul mai greu si mai distractiv.

| Cristi19 a răspuns:

Nu ai cum sa recuperezi ce a picat in lava

| introduaicinumele a răspuns (pentru Cristi19):

Mi-am dat si eu seama, au ars toate. Mia erau cateva chestii pe langa lava care le-am luat inapoi.

| cocosmaq a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| Devonys a răspuns:

Too many items mod, scrie pe youtube.Dar te previn, o sa fii obsedat de el.

| Tentacle111 a răspuns (pentru Devonys):

Sa stii ca ai dreptate.Din momentul in care ti-ai instalat too many items supravietuirea nu m-ai devine asa de faina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cum sa recuperezi ce a picat in lava

| Rauldenis a răspuns:

Cauta pe net modul Too many items si til instalezi. dupa acea poti recupera toate itm tale si chiar oricare altele inclusiv cuburi. Ca un fel de Creative doar ca merge si in Survival

| AnaLove444 a răspuns:

Instalează-ţi TooManyItems sau dacă esti pe versiunea de minecraft 1.3.2, 1.4.2, 1.4.4, 1.4.5 sau 1.4.6 atunci scrie /gamemode 1 şi alege-ţi de acolo ce ai pierdut. Apoi scrii din nou /gamemode 0 o să fii înapoi pe survival.

| jakecrazy a răspuns:

Pai in primul rand nu lua cu tine chestii valoroase la minerit.In al doilea rand obiectele cazute in rand se ard dipar deci ia-ti tmi uite id-ul meu de mess pentru. alte chestii lupicagood si incearca sfaturile tuturor

| HighOnMeth a răspuns:

Ia-ti TooManyItems.
Sau daca esti pe un server pe care ai OP, da-ti pe creative.

| Colosus1000 a răspuns:

Au cazut in lava nu mai ai cu sa le recuperezi! I-ati adio de la elewinking

| Rusu_Andrei_1997 a răspuns:

Dau /back da din lava nu le mai pot scoate ca sau ars asta happy nu trebuia sa mineresti sau ce faceai cu lucruri valoroase la tine Lbig grin

| EncoreFTW34 a răspuns:

Pai dai pe chat mode active si scrie /gamemode 1 ___numele tau de minecraft si iti dai itemele inapoi

| MoisaVlad a răspuns:

Nai cum numai daca iti instalezi Creative Mod si iti dai tu singur ce vrei tongue

| varroradu a răspuns:

Daca esti pe singleplayer scrie gamemode 1 si ti le iei din creativ daca esti in multiplayer nu poti

| Andrei1108ful a răspuns:

Buna! In primul rand apesi tasta "Esc", apoi "Open to lan","Allow cheats" si dupa scrii in chat (apesi tasta "t"):"/gamerule keepInventory true". Atentie I-ul de la Inventory trebuie sa fie NEAPARAT mare.

| Dazzy a răspuns:

Daca ai piedut itemele pe singleplayer poti folosi comanda /gamemode creative si tile ii de pe tasta e dar daca le-ai pierdut pe multiplayer nu poti folosi coduri sau comenzi pentru ca serverul le va detecta dar poti cere unui admin sa iti dea itemele... Funda

| marius1198 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| thegamerman2 a răspuns:

Dati game mode.

| Andrei444111 a răspuns:

Poti sa :
Dai Esc si dupa dai pe deschidere in lan. Tu trebuie se ii dai pe coduri: inactiv, tu il bagi pe activ si dupa ii dai porneste lumea in lan. Dupa bagi gamemode 1: Te baga pe creativ si dupa iti i-ei chestiile din inventar cate ai avut. Cand ti-ai luat dai pe gamemode 0: de baga pe supraviatuire.
Sper ca te-am ajutat big grin