| Lorenuta2000 a întrebat:

Urmaresc seriale pe site-ul vtube.ro de cateva luni, dar astazi cand am vrut sa il accesez mi-a aparut mesajul: This Account has been suspended. Contact your hosting provider for more information.
Este o eroare de la site sau pot face ceva pentru a-l putea accesa din nou?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

E de la site, nu au mai platit hostul si i-au inchis site-ul.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu...Acele site-uri sunt ilegale! I-au prins cei de la web host.

| ellenuk a răspuns:

Si eu urmaream tot e vtube tot. am avut aceeasi problema si cand le-am lasat mesaj pe Facebook au zis ca o sa revina site-ul. dupa aia au inchis si pagina de Facebook