| DemonHunter a întrebat:

Urmeaza sa imi schimb telefonul si cu schimbarea telefonului vine si intrebarea ios sau android?
La momentul actual detin un s3 neo.Isi face treaba dar ca orice android a inceput sa mearga greu.Personal eram fanboy android si nu imi placea ce era legat de Apple pana cand a venit un coleg cu un Iphone 6 plus care mi-a schimbat de tot parerea fata de iphone iar apoi am ajuns la niste rude care aveau ipad care si acesta m-a lasat masca.
Oricum vreau niste pareri ce sa imi cumpar iphone 6s plus sau Samsung galaxy s6 edge plus?
Personal nu tin nici cu ios nici cu android amandoua mi se par bune.
Dau funda pentru argumente.

1 răspuns:
| Irisucaa a răspuns:

As merge pe varianta de android.Deoarece mi se pare mai productiv.Iti poti instala jocuri si aplicatii pe care nu le poti gasi pe ios.Eu am Samsung galaxy grand prime si, sunt multumita de el. Face poze bune, filmari bune, am multa memorie.Acum ramane alegera ta, dar eu as alege Samsung galaxy s6 edge plus. Funditaa?