| At0MiK999 a întrebat:

Usb device not recognized si unknown device... Am toate driverele si orice as conecta spune asta. Va rog mult sa ma ajutati. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Ai defecte usburile de la calculator, sau ceea ce bagi in ele.

| At0MiK999 explică (pentru dolceromania):

Ceea ce bag in ele nu e defect... Daca sunt usburile defecte de unde pot sa cumpar altele sau ce sa fac?

| dolceromania a răspuns (pentru At0MiK999):

Daca usbeurile de la calculator laptop sant defecte nu ai ce face decat sa schimbi placa de baza, am avut si eu problema asta.