| dsdds a întrebat:

V-ati cumparat cineva un telefon LG gs290 Cookie Fresh? Daca da va rog sa imi spuneti niste detalii despre el:cat tine bateria daca e bun.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna :*. Eu am Cookie Fresh si imi place mult. Bun, bateria ma tine cam 5 zile dar eu vorbesc mult la telefon cam 5 ore pe zi si ma si joc. Muzica se aude destul de bine, radioul merge fara casti, cum cer alte telefoane, camera este de 2 MP si mie mi se pare buna, are 3 display`e. Primul cu gaget-uri (ceas, calendar, etc), al doilea cu apelurile, cine te-a sunat ii apare un omuletz cu numele lui dedesubt si al 3`lea, tasta rapida, alegi tu 9 numere favorite.Alt lucru interesant este ca se poate conecta la boxe, deci daca vrei sa asculti o melodie care o ai in telefon si nu in calc, il conectezi si se aude in boxe.
Ai panou de dese, memento, "De facut", alarma [ foarte buna], editor filme, ora pe glob, convertor, conactare directa la Facebook, Twitter si My Space, portal Google, memoria telefonului 31 M si suporta card pana la 16 GB, mi se pare ok, il recomand :*.