| tudorelalbiter a întrebat:

Va merge yahoo mesenger?

Răspuns Câştigător
| bianca1001 a răspuns:

Nu merge crying cica e temporar sau asa... dintr-odata nu a mai mers.

17 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

A picat loginul pe US al yahoo. O sa revina in curand. Poti sa il folosesti din mail sau de pe telefon fara probleme.

| AndreiGabi a răspuns:

Imi merge dar am facut asta : messenger-> connection -> conect via proxy server -> socks proxy -> si am luat de aici server name si numar port : http://sockslist.net/.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu merge nicaieri; am incercat sa vorbesc in Canada si in Franta si nicaieri nu merge. Mi-au spus prietenii de acolo ca de cateva ore e problema asta. Oare SOPA si PIPA or avea vreun amestec?

| ombladon a răspuns:

Acum 20 min nu imi mergea

| Ady3835 a răspuns:

Nu a mers la nimeni pret de 10 minute.Au cazut cateva servere yahoo.problema s-a rezolvat. funda?

| Ady3835 a răspuns:

Nu mergesad

| MarianWLF a răspuns:

A cum 5 minute am avut probleme imi zicea ca nu e internetul acivat dar l-am dezactivat l-am activat din nou si a mers.

| Cosminutzz22 a răspuns:

DA depinde ce yahoo yahoo2009, 2010 sau 2011 merge dar sub 2009 nu stiu sigur dar da cred ca merg si alea 94%cred ca merg si alea
Funda? va rog te roghappy

| ღClauuღ a răspuns:

Mie da.

| mona a răspuns:

Nu mi merge nici mie si vad ca tot mai multi se plang de asta

| Roar a răspuns:

Da , imi merge.

| Amelya02 a răspuns:

Acum imi merge, am stat doua ore fara elhappy

| strawberry03 a răspuns:

Da, acum merge dar intr-o zi nu mergea. Imi aparea "We can`t sign you..."straight face Bine ca acum e OK.

| IngridTomlinson a răspuns:

Acum 5-10 minute nu imi mergeacrying acum merge! incearca si tu acum ca poate iti merge! fundita?

| emstrong a răspuns:

Nu,da daca nu iti mai merge da un restart

| ZzZBianca a răspuns:

Nu

| wisator a răspuns:

Salut.si eu am avut probleme la logare acum 10 min, dar vad k acum merge.