| krlaa a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Cineva ma tot suna cu numar necunoscut si ma ameninta prin telefon. Cum pot afla numarul? Trebuie mers la orange la sediu? Exista vreo setare din telefon?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna. Da, trebuie sa mergi la Orange. Din cate stiu nu exista nicio setare din telefon. Du-te la Orange si afla numarul. Acea persoana cred ca va avea ceva probleme! big grin

10 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

La unele telefoane poti seta sa primesti apeluri numai de la cei din agenda

| VladimirPutin a răspuns:

Urmărește cu atenție http://www.videotutorial.ro/? p=7440

| guzanu92 a răspuns:

E varu Ilie ma!

| noktambul a răspuns:

Fa plangere (la compania de telefoane si la Parchet). O sa-ti puna telefonul sub observatie si o sa identifice imediat tampitul/tampita in cauza. Bafta!

| NoNameJunior a răspuns:

Trebuie ca de acum în colo să nu mai răspunzi la numere necunoscute!
da, trebuie sa mergi la,, Orange".

| Smilee4Mee a răspuns:

Depinde ce telefon aithinking Stiu k poti adauga un nr de telefon in lista de respingere, dar nu stiu daca functioneaza si la nr necunoscutthinking N'ar strica sa mergi la Orange!
Funda?

| OaieBlonda a răspuns:

Poti sa it schimbi nr.de telefon sau nu ii mai raspunzi. Funda?

| popana a răspuns:

Mai intai linisteste-te pentru ca ii cu nr ascuns inseamna ca cineva face glume prostesti sau poate te stie si l-ai suparat cu ceva si iti face farse asa cA incearca sa creada ca nu te subestimeaza si amenintal si tu pupici ciao

| Deniiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Poti sa te duci la politie.sau sa te duci la sediu...dar daca e pe cartela nu ai nicio sansa.
doar la politie