| Danutz_4269 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu un sfat ca pana acum am avut windows Xp sp3 si vreau sa instalez windows 7 pentru prima data si nu stiu daca trebuie serial ca la ce am folosit pana acum nu cerea la instalare. Daca da spuneti-mi si de unde iau serialul un site ceva.Mersi

Răspuns Câştigător
| alexxx a răspuns:

Deci dupa ce se instaleaza windowsul, driverele si restul, se da un rrestart la pc si atunci alegi numele si astea si iti va aparea si serialul, dar dai in contiunare next fara sa completezi nimic, asa am facut si eu si am windowsul de vreo 4 luni

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Cauta pe toorent Windows7 activator

| JuLien a răspuns:

Eu am windows 7 piratat dar l-am activat cu un loaderhappy...
si tu poti face la fel. daca vrei loader-ul uite id meu: ma_cheama_mercedes

| DanDannn a răspuns:

Eu am win7 piratat, si cand il instalezi iti cere serial. dar lasi loc liber si apesi pe next. funda

| TheWolf13 a răspuns:

Pai la instalare nu iti cere doar dupa ce iti e instalat tot windows-ul 7 dupa aproximativ 30 de zile iti va cere Registration Key (scuze daca nu am scris corect in engleza) pe care va trebui sa il introduci pentru a mai putea utiliza Windows-ul!

| zerok a răspuns:

Pai nu trebuie serial la windows 7