| virusxxx112 a întrebat:

Va rog foarte frumos spuneti-mi cum sterg HackShiled din metin2 RO ca ma enerveaza si vreau sa ajung si eu GM odata

Răspuns Câştigător
| YoBogdan97 a răspuns:

Crede-ma joc metin 2 si n-ai cum sterge hackshieldu nu o sa mai poti intra in serverul de metin dar sa stii ca apar unele hackuri care sfideaza hackshieldu si in plus
1)nu cred ca o sa ajungi gm fara parere de rau dar e mult mult de lucru si nu cred ca ai experienta necesala
2)o sa te lasi de metin inainte sa devii gm eu m-am plictisit si l-am sters si aveam cont ff bun dar l-am dat la un prieten cu tot cu hack

2 răspunsuri:
| M2RoL a răspuns:

Salut!
Nu o sa va vina sa credeti ce am gasit!
Am gasit CEL MAI BUN HACK PENTRU METIN2RO: http://m2rol.besaba.com/
Incearca-l si tu, nu vei regreta!