| Ionutz_Leonard_1995 a întrebat:

Va rog frumos, ma puteti ajuta? Eu in email NU primesc mesaje de tip spam.De ce oare? De exemplu, dau sa fac un cont pe...Metin2 sau alt joc, imi zice ca trebuie sa confirm.DAR unde ar trebui eu sa confirm cand NU primesc niciun mesaj de tip spam? De cand mi-am facut contul de yahoo mail asa face sad.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de ce ar trebui sa primesti in spam?

| K0sti a răspuns:

Pai tu stii ce e ala spam si care mailuri ajung acolo? Pune mana si citeste!

| RaduTN a răspuns:

Cum a zis și suntserios. De ce să primești în spam? Uită-te in inbox, acolo ar trebui să le primești.

| antiacta33 a răspuns:

Nu ai pus tu email-ul corect sau inca nu ti-a venit confirmarea. Si serios? Metin? laughing)

| Ionutz_Leonard_1995 explică:

DA stiu, am 13 ani -_- poza e de acum 2 ani
Da ma de exemplu imi fac un cont (la ceva) si nu primesc nici in spam nici in inbox nici nicaieri ca sa confirm aia