| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog frumos să mă ajutați! Dau fundă! Totul a început aseară când nu mi-a mai mers Internetul (ora 02:30) după aceea nu mi s-a mai conectat deloc. Nici router-ul nu mi-a mai apărut pe lista rețetelor. Am router de la Romtelecom, am crezut ca poate nu merge pentru ca trebuie plătit. Astăzi l-am plătit dar tot așa e. Am descoperit problema - Luminița de la iconita cu DLS nu se mai aprinde decât cea de la LAN1 si POWER. Ajutor

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate-l din priza 1-2 minute si apoi baga-l iar.

| sori88 a răspuns:

Reseteaza-l si daca nu isi revine suna la romtelecom

| Kadze a răspuns:

Eu zic cel mai bine, să suni la cei de la Romtelecom.Ei sigur o să găsească problema și o să te ajute. De cât sa primești o eroare eronata șii să faci ceva sa afecteze mai mult situația.