| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta? Am intrat pe www.blingee.com si nu stiu cum pot sa modific o fotografie.Va rog ajutati-ma.Nu ma pricep cu astfel de siteuri.

1 răspuns:
| hubbelllllll a răspuns:

Pai e simplu big grin
de fapt uite cum faci. in stanga sus intr'un chenar cu verde scrie "make a blingeee now" si iti fa apare aun chenar cu brosehappy unde trebuie sa inserezi poza ta din calculator dupa ce ai inserat'o
ii dai make a blingee. apoi vei fi transferata la o alta pagina unde scrie procesing image in dreapta scrie "you photo si ready clik here to..." dai clik acolo. apoi iti va aparea imagine pe care tu ai dorit'o si photobrush'ulwinking si de acum iti personalizezi poza cum vrei uwinking dai clik pe imaginea sau chesti care o vrei si apoi dai clik unde vr sa o puibatting eyelashes. sper ca te am ajutatwinking de aici descopera si uwinking te chinui un pic dar rezultatul este satisfacator. sper ca te'am ajutat tongue