| Anne2000 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma. Ce sa aleg dintre un telefon iPhone 4s si un Samsung Galaxy Grand Prime. Care este mai bun si ma va tine mai mult? Imi place foarte mult camera frontala de la Samsung fata de cea de la iPhone, asta ma incanta mult.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Grand Prime 4G deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| cristimihailov a răspuns:

In aceasta sotuatie, Samsung-ul.

Singura motivatie plauzibila este ca telefonul e mai nou. 4s e pe ultimii sai 10 m de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung grand prime.

| SpikeSpigel a răspuns:

Mai bine grand prime, lol

| Alex1510 a răspuns:

Grand prime e mai bun pentru ca: a) grand prime are un ecran mai mare
b)grand prime are o baterie mult mai buna (gp-2600 mah 4s-1432 mah este un motiv faptul ca poti sa stau pe iphone cand acesta e la incarcat)
c)grand prime are o camera mai buna in fata si cred ca si in spate
d)Grand prime are un desing mai frumos
e)Grand prime e mai rapid
f)Grand prime e mai nou
Cumparati Grand prime si mai si economisesti niste bani

| Andreeab06 a răspuns:

Sincer, Grand Prime e mult mai bun ca iphone-ul... daca l-ai scapat o data, adio laughing :*