| Marinela74 a întrebat:

Va rog oameni buni dati-mi si mie niste jocuri tari care sa mearga ca vice city sau san andreas snow din astea tari dau funda si vot

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Mafia

| Andr3yCzz a răspuns:

Gta 4, 18 wheels of steel, Left 4 dead [1, 2], Return to castle wolfenstein
Sunt super jocuri toate :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un joc tare? poarca.se joaca cu bate, si o cioata tare de butuc de vie.estre un fel de hochei pe iarba.se conduce cioata cu bata pana la o groapa numita goger, in timp ce partenerii tai de joc, incearca sa te impiedice cu batele, lovind poarca.cateodata dau pe langa si te nimeresc peste maini peste picioare.este foarte tare.

| Marinela74 explică:

Ziciam siteuri de unde sa le iau