| 12367800 a întrebat:

Va rog sa imi sa imi spuneti cele mai ieftine laptopuri pe care te poti juca gta 5 cu toate setarile la maxim!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub 3000 de lei nu vei gasi un laptop nou care sa corespunda cerintelor tale. Un laptop de genul asta, isi merita bani!;)
http://www.emag.ro/......DJFG92BBM/

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Mai mult costa laptopul decat casa ta.

| Speed99 a răspuns:

Ma apuca rasul cand va aud. Cica laptop de gaming IEFTIN care sa RULEZE GTA 5 cu toate setarile video LA MAXIM. Mor fratilor.

Dupa cum a spus si CPAElites - va costa mai mult decat intreaga ta casa.

De ce sa cumperi un laptop cu ~1.500 de Euro care abia duce setarile maxime, cand poti sa iti iei foarte usor un PC cu doar 1.500 de lei care duce si cele mai recente titluri AAA la setari Ultra?

Din nou - Laptop-urile NU sunt si NU vor fi NICIODATA pentru gaming. Sunt folosite de oameni la birouri de munca, sau de oameniii care doar stau pe internet.

| 12367800 explică (pentru Speed99):

Ma refeream ieftin ca sa nu ziceti laptop de 12.000 lei, care ii cel mai ieftin si indeplineste cerintele!

| Alexuţ02 a răspuns:

Mai bine iti iei o consola, PS4 sau Xbox ONE, costa foarte putin in comparatie cu laptopul care ti-l doresti care. evident costa mult.

| BlueFox a răspuns:

MSI GT62VR 6RD Dominator pentru Full HD 1080p, 60 cadre pe secunda, sau Asus ROG G751JY pentru Full HD 1080p, 30 cadre pe secunda.

| subterranul1105 a răspuns:

Laptop Dell E6400 Core 2 Duo P8400 2.26GHz 2GB DDR2 80GB HDD DVD 14inch Sa il iei este 587 Lei de la 600

| lpavel a răspuns (pentru subterranul1105):

Tu ai habar ce vorbesti? laughing Raspunsul lui BlueFox e OK!