| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum sa bag Android 4.0 Ice Cream Sandwich pe telefonul Samsung Galaxy S II, care are Android 2.3 Gingerbread. Raspunsul cel mai explicit va primi funda.

Răspuns Câştigător
| valentynrobert a răspuns:

Salu din propia experienta iti spun sa nu bagi 4.0 fiind ca este o fersiune de fraiereala cam mi-am bagat-o si nu imi mai porneste telefonul calume si cu intarziere si merge greu si mi-am luat telefonul acum o saptamana Samsung Galaxy S II asa ca mai bine ramai la versiunea lui normala daca vrei sa te tina!
Si cand m-am dus cu el si garantia mi-am pierduto findca am schimbat versiunea si acum mere faoarte greu si sacadat si mi se stinge din cand in cand si bateria este ful si nu ma lasa sa instalez aplicati! Deci ar fi mai bine sa nu schimbi versiunea!

1 răspuns: