| betty17 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am umblat la setari in Sony vegas pro 11 si cand intru imi apare altfel interfata, nu mai apar casutele pentru video si nici setarile alea din dreapta casutei.Imi apare mare timeru-l. Nu stiu cum sa schimb setarile. Unde sa apas? Asa vreau sa imi apara
https://library.creativecow.net/......hot-lg.jpg

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu am lucrat niciodata cu Vegas Pro dar de obicei chestiile alea care nu iti apar le gasesti la setarile "View" dai click pe view si bifezi acolo ce vrei sa se vada.