| alexutzu1230 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. De vreo 5-6 zile, cand imi bag incarcatorul in laptop nu imi mai merge mouse-ul. Stiti ce pot face?

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Reinstalezi WIndowsul, e posibil să aibă un bug.
Vezi după aceea dacă problema persistă.
Trebuie să faci și un scan cu Kaspersky Total Security și Malware Bytes.

| AnKuXor a răspuns:

E problema de incarcator ca ii da mai putin sau mai mult curent.Incearca cu alt incarcator.

| alexutzu1230 explică (pentru AnKuXor):

La incarcator am un buton cu care pot seta cat curent sa-i dea. Am incercat sa-l setez la mai putin si la mai mult, dar tot nu merge :/

| AnKuXor a răspuns (pentru alexutzu1230):

Aia e eroarea, nu te juca cu curentu la laptopuri, alea universale nu sunt bune.
Incearca cu altu tot de voltaju si amperaju ala.
Vezi sub el cati V si A are. Exemplu 19. V si 2.1A