| anonim2122 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati mi-am bagat windows 10 si nu am my computer ..de ce windows 10 nu are my computer? ....eu cum intru in poze ..muzica? Va rog ajutati-ma! Dau funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca nu are, cauta si o sa-l gasesti! Se numeste "This PC"...adica tot aia!

| anonim2122 explică (pentru K0sti):

Multumesc l-am gasit dar cand intru de ce nu ma lasa sa deschid o poza ..incerc apas si dupa imi da o eroare

| KillaNoFilla a răspuns (pentru anonim2122):

Poate e corupta poza.La toate face la fel?
daca face la toate dai sa-ti faca update la windows din settings

| K0sti a răspuns (pentru anonim2122):

Cu placere! Nu inteleg, ce legatura are "this pc" cu deschisul pozelor?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru K0sti):

Cred ca deschide poze din This pc.