| alexutzu1230 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Mi-am cumparat un mouse newmen n500, la inceput aveam niste probleme cu el, dar m-am uitat la niste tutoriale si am rezolvat. A mers perfect cateva ore... Dar apoi, cand am bagat incarcatorul (in laptop) nu mai mergea. Am incercat sa bag alt mouse si merge... Stie cineva ce pot face?

7 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Problema de mouse.

| alexutzu1230 explică (pentru AnKuXor):

Pai ce pot sa-i fac? E stricat? sau ce?

| AnKuXor a răspuns (pentru alexutzu1230):

E probabil si de laptopul tau, incearca mouse-ul pe alt pc si vezi daca merge, daca merge baga-l in alt usb la tine la PC.

| alexutzu1230 explică (pentru AnKuXor):

Am incercat in toate USB-urile si tot nu merge

| AnKuXor a răspuns (pentru alexutzu1230):

Incearca pe alt PC, daca nu merge dul inapoi si explica-le.

| alexutzu1230 explică (pentru AnKuXor):

Il am de pe PC Garage

| AnKuXor a răspuns (pentru alexutzu1230):

Incearca-l pe alt computer. happy