| lola2012 a întrebat:

Va rog sa-mi dati niste siteuri sau ceva sa creez un site. Cum sa creez orice site? Va rog multe explicatii poze si siteuri. Cele mai multe si utile primesc funda! Scuzati exprimarea mea.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Google sites
Yolla site
Sunt cele mau ușor de folosit.eu pe google sites mi-am făcut site-ul de la profil dar și ca host-uri pentru materialele din site divshare, youTube și Adrive.
Pentru suport în domeniu lasă-mi id-ul în privat șî te ajut live.Pentru asta trebuie să ai instalat team viwer.

| MenInShadow a răspuns:

Ca sa creezi un site doar scrie pe google "Create a web-site" si o sa gasesti o gramada de rezultate.
Daca vrei sa creezi site-ul tau, si nu un site prin intermediul altuia, un site un vei putea modifica ce vrei tu, tot, meniu, culoare, fond, imagini etc, invata limbajul HTML, asta iti v-a permite sa faci un site calumeawinking

| david009 a răspuns:

Mie sa fiu sincer cel mai mult imi place www.wordpress.com
Si mi se pare si cel mai bun.