| Rihanna_3638 a întrebat:

Va rog sa-mi explice cineva aceasta cerinta!

Se va realiza un calendar personalizat folosind un model din sabloanele Word-ului. Acesta se salveaza in folder-ul Tema_TIC, cu numele Calendar.doc.

Sugestie : pentru a folosi un sablon pentru calendar, se foloseste butonul office >- nou(new) >- sabloane.

Dau funda...pls

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Deci, sa vedem:
"Sugestie : pentru a folosi un sablon pentru calendar, se foloseste butonul office >- nou(new) >- sabloane."
Ce sa ti se mai explice? Tocmai ai zis cum se face, si e explicat si ca la cei cu retardism mintal cronic. Sau nu stii ca sabloane tradus in engleza e templates?