| lola2012 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cum sa-mi creez un chat. Asemanator cu xatul dar nu xat. Asica sa-mi fac un site sa ii aleg numele ..etc si dupa sa aiba un xat chat unde sa vorbeasca oamenii sa primesca banned aproape ca si la xat. Dar sa fie creat de mine numele cu www. ..etc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a crea orice fel de SITE trebuie sa stii HTML sau alte limbaje asemanatoare(nu le am in domeniu web)
chestia cu numele creat de tine te costa bani! Nu stiu pe nimeni care ar vrea sa iti dea un domeniu gratuit! (se numeste domeniu app)

1 răspuns:
| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!