| nokia6120 a întrebat:

Va salut! Am si eu o intrebare in legatura cu casetofoanele auto.am la masina mea, casetofonul original, care din pacate e pe caseta, si se aude foarte bine, deci nu as vrea sa l schimb, plus ca stiu ca as pierde comenzile de.la volan si afisajul..asa ca m am gandit la acele modulatoare auto care merg la bricheta si se.conecteaza cumva cu frecventa radio la casetofonul auto. Acum intrebarea mea este: ati folosit asa cv? Merita? Sunetul la fel? Are aceeasi calitate? Sau e mai slaba, ori mai buna? Se pierde din putere? Bass? Daca stiti anumite modulatoare, anumite marci, va rog mult sa ma ajutati cu un link si cu. orice idee/sfat. Va multumesc.

1 răspuns:
| AllaBalla97 a răspuns:

Totul depinde de frecventa radio pe care o foloseste acel modulator! Este ca un post de radio! Cu, cat este mai bun semnalul cu atat se aude mai bine!